Erinomaista
yhdessä tehden.
#elämästäparempaa

Kutsu kylään. Katsotaan, olemmeko oikeat toisillemme.

Leena Roskala | myynti
toimitusjohtaja

040 508 1100
leena.roskala@kumppania.fi

Pia Hirvonen | myynti
asiakkuuspäällikkö
viestintäkonsultti
050 534 2795
pia.hirvonen@kumppania.fi

Jenni Rajahalme | myynti
valmentaja
viestintäkonsultti
040 720 5755
jenni.rajahalme@kumppania.fi

Nina Toivola | myynti
asiakkuuspäällikkö
viestintäkonsultti
050 385 6513
nina.toivola@kumppania.fi

Laura Karjalainen
graafinen suunnittelija


laura.karjalainen@kumppania.fi

Virpi Hautamäki
sisällöntuottaja
toimittaja
044 774 0442
virpi.hautamaki@kumppania.fi

Milla Majander
sisällöntuottaja
toimittaja
044 774 0445
milla.majander@kumppania.fi

Laura Pullinen


050 326 3793
laura.pullinen@kumppania.fi

Nina "Ninni" Leppäniemi
asiakkuuspäällikkö
viestintäsuunnittelija
perhevapaalla

Käyntiosoitteet
Kumppania Oy
Porin Puuvilla
Pohjoisranta 11 D, sisäpiha
28100 Pori

Kumppania Oy
ICT-Center
Alpinkatu 2
38700 Kankaanpää 

Postiosoite (ei laskutusosoite)
Kumppania Oy
Pohjoisranta 11
28100 Pori

044 587 2446

info@kumppania.fi

etunimi.sukunimi@kumppania.fi

Verkkolaskut
Kumppania Oy

FI5751060120071859
OKOYFIHH

Länsi-Suomen OP

Paperiset laskut 
Kumppania Oy
c/o Rantalainen Oy
Antinkatu 24 C
28100 Pori

Y-tunnus 2184731-5

 

Viestintä tekee elämästä parempaa